SACRUM

Zakład Pogrzebowy Sacrum składa się z ludzi, których charakteryzuje profesjonalizm oraz rzetelne i indywidualne podejście do Klienta.

Zakład Pogrzebowy Sacrum składa się z ludzi, których charakteryzuje profesjonalizm oraz rzetelne i indywidualne podejście do Klienta. To pozwala nam doskonale wczuć się w potrzeby i wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom aby pomóc przejść przez ten trudny czas jakim jest okres żałoby. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Krakowa i okolic,oraz transport zmarłej osoby w całym kraju.

Nasza misja

Pomóc Klientom przejść przez ten trudny czas - to nasz cel.

W razie tragicznego zdarzenia jakim jest śmierć bliskiej osoby udzielimy wsparcia we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu.

Nasz zespół pomoże kompleksowo załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem.
Dokonać wyboru trumny, urny, wieńców, wiązanek pogrzebowych i oprawy muzycznej oraz uzyskać szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania i wątpliwości.

Krok 1

Zadzwoń lub przyjedź do Nas

Krok 2

Udzielimy Ci wsparcia związanego z organizacją pogrzebu. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Pomożemy w doborze urny, trumny, kwiatów, oprawy muzycznej itd.

Krok 3

Zorganizujemy wszystko za Ciebie łącznie ze sprawami formalnymi w USC Kraków, ZCK, ZUS, KRUS

Krok 4

Na Twoje życzenie zorganizujemy transport żałobników na ceremonię pochówku, kamieniarza do wykonania nagrobku lub liter na istniejącym pomniku. 

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Sacrum w Krakowie na Państwa życzenie mogą zająć się wszelkimi sprawami urzędowymi – takimi, jak uzyskanie aktu zgonu z USC, załatwienie wszelkich spraw w ZCK oraz złożenie wniosku wraz z dokumentami w ZUS w celu uzyskania zasiłku pogrzebowego.  

uzyskanie aktu zgonu

ZCK

załatwienie wszelkich spraw formalnych 

złożenie wniosku wraz z dokumentami w celu uzyskania zasiłku pogrzebowego

Dajemy też możliwość skredytowania kosztów pogrzebu do wysokości zasiłku z ZUS oraz KRUS .

Wszystkie powyższe formy pomocy w tym trudnym czasie są zawsze przyjmowane z wdzięcznością przez rodziny w żałobie.

Nasze dyżurne numery telefonów czynne całą dobę +48 535 515 525 oraz +48 535 900 581

 

Dzwoniąc pod wskazane numery uzyskacie Państwo wszelkie informacje na temat pochówku oraz zlecicie transport osoby zmarłej z domu ,hospicjum ,szpitala oraz innej instytucji publicznej. 

Dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z Zakładem Pogrzebowym Sacrum i z każdym z jego pracowników – czy to drogą telefoniczną czy też podczas osobistej wizyty – był pełen należytej powagi oraz dyskrecji.